Dick Tracy

30. května 2007 v 9:48 | Lord of Forest |  V zajetí 8-bitu
Hra podle filmu nebo seriálu. Nicméně stále řešíte případy jako Dick Tracy, prohledáváte místa (nejenom činu),vyslýcháte zločince. Čekají vás i honičky s auty, a když konečně naleznete všechny stopy - můžete konečně zatknout zločince.

O co jde?

Když začnete hru objevíte se ve své kanceláři. Ve svém zápisníku naleznete zprávu o případu a můžete se pustit do práce.
K dispozici máte také kartotéku s 6 lidmi. Jeden z nich spáchal zločin, který vyšetřujete a vy musíte odhalit pachatele.
To můžete až budete mít v zápisníku všechny texty (stopy). Pak můžete konečně zatknout pachatele. Místa jsou tu určena čísly a písmeny. Od A1 až po I9 apod.
Zpočátku se dá v zprávách najít souvislost pak (pro ty co umějí anglicky více, to asi nebude problém) je hra stále těžší a těžší a vy musíte vyslýchat jednotlivé podezřelé a doufat že naleznete stopu nebo informaci, která vás posune v případu dál.
Jednotlivé lokace mají číslování od A1 do I9 v každé vás čekají nástrahy od prostých zločinců a psů pro ostřelovače. po městě se pohybujete autem a ostřelovači sedí též na některých střechách. Někteří z místa kde je najdete ujíždějí autem a je třeba je chytit.

Jednotlivé kombinace k trezoru(zatím nejsou všechny):

1. kolo - --------
2. kolo - 207 - 119 - 060
3. kolo - 164 - 003 - 201
4. kolo - 036 - 224 - 136
5. kolo - 007 - 215 - 047


Předměty ve hře :

Punch a Gun - základní zbraně detektiva. Punch použijete kolikrát chcete. Gun má střelivo omezeno
First Aid - doplní zdraví po zmáčknutí select u sebe můžete mít najednou 2
pokud máte jen poslední půlku života a nemáte FA zajeďte do kanclu. Doplní se na jeden celý život(nic moc ale aspoň něco)
Super Punch - vylepšená rána, kterou použijete 10 krát. Zasažený smete ostatní v cestě
Machine Gun - střílí rychleji, 50 nábojů
Grenade - granát zničí vše v dosahu 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama