Hitman Blood Money - 3. Mise

19. listopadu 2008 v 17:36 | Lord of Forest |  PC

PLOCHÁ LINKA


Další oblast působení agenta 47 je v lesích Severní Kalifornie. Zde se nachází rehabilitační klinika pro léčbu alkoholiků a tři velcí mafiáni ( Lorenzo Lombardo, Rudy Menzana, Carmine Desalvo) se zde rozhodli ,,léčit". Jeden z nich chce svědčit ve prospěch státu. Mafie ho chce zabít, ale neví, který z těch tří to je. Agent Smith, který měl vypátrat totéž, se již několik dní neozývá. Z kliniky propustí jen ty pacienty, kteří budou střízlivý nebo zemřou. Smith je proto udržován ve stavu opilosti, takže ven ho můžete dostat jako mrtvolu. Obdrželi jste experimentální sérum, které způsobí že bude vypadat jako mrtvý. Máte též protijed na oživení.

Poznámka:
- Na začátku je hned zabit policista (dobrá víc policistů), tomu se můžete vyhnout že použijete ,,vstupenku" na kliniku, kterou ukradnete hned po začátku(1:23).
- K Smithovi se můžete dostat i dolní cestou. Já sám jsem ji použil na úrovni ,,Normal". Tam zabijte buď zřízence a oblečte se za něj, nebo terapeuta jež má největší přístup do prostor kliniky.


Variace:
- I Carmen Desalvo ( ten s činkou ;-) ) může doplatit na svoji závislost. Své pití schovává v zahradě u jedné z sošek. A pokud se převléknete za terapeuta a potkáte ho někde na klinice tak vám řekne, že je čas na jeho terapii a dojde s vámi do místnosti nad tou kde je glóbus. Až začne řečnit o svém životě zabijte ho dle libosti.
- Nad globusem se houpe lustr (co víc říct)
- Nebo je všechny postřílejte, úplně všechny xD

Samozřejmě jako vždy, lze kombinovat více...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama