Hitman Blood Money - 4. Mise

23. listopadu 2008 v 22:01 | Lord of Forest |  PC

NOVÝ ŽIVOT


V další misi jste vysláni na opačný konec států, konkrétně do slunné Kalifornie, s posláním najít a zabít gangstera jménem Vinnie Sinestra přezdívaného ,,Slugger" (rváč), který je zařazen do programu ochrany svědků. Je nutné zajistit, aby se tento gauner nedostal na lavici svědků. Sinestra má u sebe také nějaké důkazy, které nesmějí spatřit světlo světa. Váš klient se domnívá, že by to mohl být mikrofilm, který byste měli získat. Zmíněný gauner je značně nervově labilní a navíc těžko snáší život na předměstí. V neděli uspořádá oslavu narozenin jeho nejmladšího dítěte, což je pro vás šance, jak se dostat do domu.


Variace:
Moje nejoblíbenější mise, ve které jsem vyzkoušel všechny cesty. Takže dnes to bude obsáhlejší :-) .
V této misi máte šanci vraždit s pomocí pálky. Najdete ji v garáži opřenou o zeď.

1. Zabiják

- poněkud složitější varianta počítající s následujícímy body:

1. Do auta popelářů můžete ,,nacpat" kolik jen chcete lidí...
2. Naproti sinestrovu domu je zvířecí klinika, pokud se převléknete za popeláře a půjdete zadem, můžete sebrat chloroform, uspávací šipky a u popelnic salám
3. Psa můžete zlikvidovat buď salámem (otrávit či uspat) nebo vzduchovkou, která je v domě na stromě poblíž popelářského auta, pak pozor na kameru
4. Musíte proklouznout kolem stráže až do zahradnického domku a tam počkat až přijde čistič bazénu (nachází se zde i náplň do grillu)
5. Počkejte až vás sinestrova manželka zavede k sobě nahoru, po chvíli usne a vy ji seberte náhrdelník
6. Agenta na chodbě se zbavíte tak, že použijete chloroform na kalhotky na stole, pak se ukryjte do koupelny naproti a pozorujte situaci
7. Už vám nic nebrání dostat se do pracovny a tam si počkat na vaši oběť (na úrovni expert je lepší střelit ho do hlavy než uškrtit)

2. Ďábelský Klaun

1. Zabít klauna u jeho auta a nacpat do bedny (pozor na běhajícího muže)
2. Schovat zbraně na bezpečné místo nebo je schovejte do jedné z bílých zásobovacích beden (pokud je položíte na zem např. metr od auta odnese ji tam agent)
3. Jít do domu (stráže vás budou kontrolovat jestli nemáte zbraň)
2. Na zahradě zabít čističe bazénů a pokračovat od bodu 4
3. Nebo vlést do okna dětského pokoje - na zemi je pískající medvídek, přijde agent, a pokračovat bodem 8, jen si musíte sehnat náhrdelník (např. předávkovat grill, když se nikdo nedívá)

3 . Terorista

A samozřejmě můžete všechny postřílet a nacpat do popelářského vozu...


Tentokrát lze kombinovat více, ale už jen z toho co je popsáno výše... ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama