Hitman Blood money - 5. Mise

8. ledna 2009 v 14:05 | Lord of Forest |  PC

ZABIJÁK VRAN

Americký ministr vnitra v rámci kampaně navštíví průvod, pořádaný u příležitosti masopustního úterý. Zde se ho má pokusit zabít najatý vrah. Bohužel se neví kdo by to mohl být a tak je třeba zneškodnit potencionální vrahy.
Těmi by mohli být Mark Purayah JR., Angelina Mason a Raymond Kulinsky. Mark Purayah JR. zřejmě vede celou akci. Masonová má s největší pravděpodobností průzkum a podporu. Raymond Kulinsky, bývalí biatlonista, pak zřejmě bude muž činu. Angelina Mason a Kulinsky spolu udržují pohlavní poměr a jsou velice nervově labilní, takže lze očekávat prudkou násilnou reakci, poté co se jeden z nich dozví o smrti druhého.
Místo jejich pobytu je neznámé, ale objevilo se místo na platbu za provedenou akci, což by mohlo být vodítkem k jejich vypátrání. Na místě se nachází množství civilistů a bude zde přítomno s velikou pravděpodobností i několik podpůrných jednotek pro ministra, takže buďte ještě diskrétnější a obezřetnější, než obvykle.

Zabít vaše cíle jde, jak už je v Hitmanovi zvykem (a vím že se pořád opakuji, ale mě to prostě nedá) několika způsoby. Jeden ukazuje video a jako obvykle zde jsou další:

Červená vrána
- Chlápka v červeném převleku s kufříkem s diamanty nejlépe odstraníte v nějaké postranní uličce.
- Pokud se nebojíte můžete vystřílet třeba celý hotel. Stoupněte si ke dveřím a zastřelte oba chlápky baru ( jakmile vyběhnou ven je to špatné, dokud jsou zavřené dveře je to v pořádku ) pak hosty a nakonec barmana. Zbytek hotelu už není problém.
- Červená vrána míří k Markovi pokud ji nechcete chytat kdesi na ulici, až zabijete Marka kufřík bude na stole.

Raymond Kulinsky

Vyberte si ho jako váš první cíl. Je to nejlepší na začátek. Proč? Najdete u něj ,,Walkie Talkie" a díky této vysílačce se vám na mapě zobrazí lokace Angeliny Mason. Zde není problém jak ho zabít, ale jak ho nejrychleji najít, proto se budu soustředit na to jak. Může sice být ve třech různých lokacích, ale to není takový problém jak by se mohlo zdát:

Jestli se kouknete na video tak hnedka v první chvíli Hitman vyběhne ke dveřím a podívá se vzhůru. Pokud to uděláte hned na začátku a uvidíte Raymonda jak vchází dovnitř, pak se nachází nad tímto klubem "Blues Oyster".
Pokud tam není stačí zaběhnout, jako ve videu, k dalšímu místu a kouknout skrz okno. Pokud je tam o piáno opřená ostřelovací puška pak je Raymond nad tímto klubem "Latin Fever".
Pokud není ani tady pak je nad třetím klubem "Rockers Choice".

Angelina Mason
Pokud je Raymond mimo hru, už vidíte její lokaci a není problém ji najít a zabít. Daleko adrenalinovější a zábavnější je varianta kdy nevíte kde je. Angelina se zdržuje v uličkách kde nejsou lidé. Tam vždy zastaví a mluví do vysílačky. V jedné takové se zastaví i pod piánem.

Mark Purayah II (JR.)
Skrývá se stranou od všeho ruchu poblíž knihkupectví. Pokud ho nechcete vyhodit do vzduchu (viz. video) a máte odstřelovací pušku můžete ho trefit od místa kde je piano (a dost možná pod ním Angelina ;-) ). Stačí vylézt po dřevěných bednách. Jenom dejte pozor na hlídkujícího policistu.


Poznámky:
- U klubů je v zadní části box na ukrytí těla a personál tam chodí na cigárko.
- Klub vždycky opusťte po požárním schodišti je to nejbezpečnější cesta.
- Zadní dveře ,,Blues Oyster" jsou otevřené.
- Do klubu ,,Rockers Choice" se lze dostat oknem. Stačí vyskočit na bedny vzadu.

Samozřejmě lze kombinovat i více. (I když teda mě už nic nenapadá...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama