Hitman Blood Money - 9. Mise

9. srpna 2009 v 13:54 | Lord of Forest

DŮM Z KARET

Las vegas. Další destinace na vaší zabijácké cestě. V jednom z nejluxusnějších hotelů s kasínem tu dojde k špinavému obchodu. Nabízeným zbožím je laboratorní DNA a výsledky přidružených experimentů. Dodavatelem tohoto zboží je bílý rasista původem z Jižní Afriky Hendrik Schmutz. Kupcem je bohatý saudský šejk Muhammad Bin Faisal AL-Khalifa. Ten zde figuruje pouze jako zástupce, ale pro koho pracuje se nepodařilo zjistit. Vaším cílem jsou oba tito zločinci a šejkův vědec Tariq Abdul Lateef, ten je zde pro potvrzení platnosti zboží.
V této misi hra obsahuje BUG. Správný a nejlepší postup je pak takovýto:

1. Vezmete si kartu od pokoje a vyjedete do 7.patra, pak přivoláte i druhý výtah na toto patro.
2. Zabijete zdejšího policistu a převléknete se za něj.(Od výtahu doprava, první dveře v cestě napravo)
3. Druhým výtahem se svezete dolů a necháte Tariqa v zeleném naživu, pak na 8.patře zabijete číšníka a vytáhnete od něj kartu od patra.
4. Vrátíte se na 7.patro a zabijete číšníka i zde abyste získali kartu od dveří na tomto patře.
5. Najdete pokoj kde bydlí Hendrik Schumtz a zabijete ho, pak se za něj převléknete a vezmete kufřík s DNA. Zbavte se všech zbraní.
6. Pojedete výtahem dolů a uskutečníte výměnu s šejkem. Člen ochranky popadne kufřík a poběží na 8.patro, kde Tariq potvrdí pravost, pak se vrátí s kufříkem s diamanty. Odměna za zboží.
7. v této chvíli šejk odejde informovat svého šéfa o transakci. Na schodech nebo na střeše nikdo není a tak můžete šejka pohodlně odstranit.
8. I s kufříkem se vraťte pro zbraně a na řadě je zabití Tariqa.
9. Dostavte se na místo srazu i s kufříkem s diamanty.

Dodatek 1: BUG zde byl právě v bodu 6. Člen ochranky si nepřišel pro kufřík ani po půl hodině.

Samozřejmě varianta je spousta, ale tento se mi zdá asi tak nejlepší s ohledu na tvůrce hry. Tak nějak si to mohli představovat.

Varianta 2 - Bombový Maniak
Je zde plno kufříků a ve svém pokoji najdete i další bombu. Není tedy od věci položit takovýto kufřík před výtah a zapnout požární poplach.

Varianta 3 - Masakr
Naprosto všechny postřílejte. :-D

Dodatek 2: Většina návodů, které jsem viděl počítala s přelézáním balkónů a jiné zábavě, já se ji vždy zcela vyhýbal. Kdekdo vás totiž může vidět.

Samozřejmě můžete kombinovat více...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama