Hitman Blood Money - 10. Mise

28. září 2009 v 22:26 | Lord of Forest |  PC

TANEC S ĎÁBLEM

Dneska se podíváme do pekla a poté i do nebe. Nečekejte zboření náboženských dogmat, ani zodpovězení otázky stvoření vesmíru. Budeme zabíjet. Velmi luxusně zabíjet :-). V další misi Hitmana. Samozřejmě!

V poslední misi, na které s vámi spolupracuje i Diana máte dva cíle. Prvním z nich je Vaana Ketlyn, bývalá cirkusová umělkyně, a nynější č.1 v celosvětovém černém obchodu. Druhým z nich je Anthony Martinez, dvojí agent. Eliminujte oba cíle a každého kdo po vás půjde, jelikož jste poslední přeživší z vaší skupiny, jste očekáváni. Ketlyn pořádá v Shark klubu, v Las Vegas, velkou oslavu s maskami. Více informací získáte z Noteboku v jedné z kanceláří v budově. Uprchnout pak můžete v jednom z aut v garážích...


V této misi je spousta variant a tak zde uvedu jen detaily, na které byste si měly dát pozor:

- Kam zamíříte je a jen na vás, zda to bude nebe či peklo.
- Než půjdete do garáží, převlékněte se za policistu, nejlepší cesta je jak ukazuje první video. Oba převleky najdete v garážích.
- Pekelný převlek získáte u hosta, který přebral a teď u jednoho ze sloupů zvrací.
- Než vejdete do výtahu, vždy vás zkontrolují jestli nemáte zbraň. Je tedy lepší se jim vyhnout.
- Agent Martinez zamíří z nebe přímo do pekla. (Ještě předtím než ho zabijete ;-) ).
- V převleku za Martineze už vás stráž kontrolovat nebude. Pokud v pekle potkáte Ketlyn, odvede si vás do místnosti s trůnem. Tam na vás chvíli bude mluvit a chtít ať si sundáte masku. Protože masku sundat nemůžete, po chvíli se naštve a vás probodne mečem, takže ji zabijte jako první.
- Zpěvačka Eve vás také pozve do své kanceláře. Jakmile se zavřou dveře ihned ji zastřelte!
- Na pekelné párty a nebeské párty se podávají vybrané pochoutky. Mezi oběma kuchyněmi jezdí výtah, který nemusí vozit vždy jen jídlo.
- Pokud vylezete na nebeský výtah, objevíte cestu na horní pasáž tohoto patra. Ovšem doporučuji pouze pro útěk. Cesta totiž vede po římse a vy nemůžete střílet i cokoli jiného udělat pokud vás uvidí.
- V horní pasáži jsou dva strážci a odtud vede žebřík dolů. Tam odpočívá kuchař a nikdo vás zde neuvidí. Jak dole tak nahoře je box na mrtvoly.
- V pekelné nádrži plave žralok. Pokud hodíte do nádrže víc lidí, nikomu to vadit nebude.
- Ketlyn při své obchůzce klubem, jednou za čas, přijde i do místnosti s trůnem a nakonec sem dorazí i Martinez. Oba je můžete zabít z promítací místnosti. Přístup je tam ze schodů, kde zvrací pekelný host. Pozor na strážce.

Samozřejmě lze kombinovat i více...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama