Hitman Blood Money - 11. Mise

4. října 2009 v 19:26 | Lord of Forest

DODATEK XXV.

Tak jsme dorazili až na konec. Poslední mise...

V té půjde o atentát na prezidenta. Daniel Morris, viceprezident USA, chce být prezidentem. Stejná stínová skupina, která ho do tohoto postu prosadila má úplně stejný záměr. K atentátu má dojít hned poté co se prezident vrátí z Los Angeles. Dalo by se čekat, že prezident ochrání vnitřní složky, ale jelikož je v celé věci zainteresován Morris, dá se čekat spíš pravý opak. Atentátníkem je Mark Parchezi III. Jméno jako takové vám nic neříká, ale už jste se setakali s jedním z jeho klonů. On je skutečným vůdcem spolku vran, které jste už poslali do pekla. Tehdy je vedl Mark Purayah II, jeho klon. Mějte se na pozoru 47...
Nejtěžší částí mise je proniknutí do bílého domu. Zbytek mise je sice také obtížný, ale ne tolik.
- V celé misi budete potřebovat minimálně 2 převleky: příslušník námořní pěchoty, pracovník muzea, dělník, člen ochranky, administrativní pracovník v různých kombinacích.
- Převlek za příslušníka námořní pěchoty:
1. Počkáte až všichni vejdou do Bílého Domu. Až stráže půjdou směrem od sebe připližte se za jednim a zneškodněteho. Pak i toho druhého. Jednoho odtáhněte za autobus a pak se za něj převlékněte, druhého vždy najde jiný člen námořní pěchoty.
2. V chodbě, kde se sprchuje pracovník muzea, tam je další možnost. Až ho zneškodníte tak ho odtáhněte do místnosti se sprchou.
3. V jižním křídle v horním patře. To je tam jak pracovníci dělají novou podlahu. V pokojích okolo hlavní chodby určitě potkáte samotného příslušníka námořní pěchoty.
- Převlek za pracovníka muzea:
1. Jeden z převleků můžete získat u toho jež se sprchuje, stačí ho omráčit a nemusíte nikoho zabíjet. Dostat se tam, ale v saku je docela nebezpečné. Nejprve musíte vyvolat v muzeu poplach (viz.video). Poté rovnou běžte, až do koupelny.
2. Po obouch stranách vstupu do muzea, jsou záchody. Na jeden z nich také chodí pracovník muzea. Dejte si obzvlášť pozor až budete vycházet.
- Převlek za člena ochranky:
1. Jednoho člena ochranky najdete na místě, kde je na videu zabit Morris.
2. Zcela volný převlek za člena ochranky se nachází v Západním křídle. Jakmile zabijete Morrise, vemte si z jeho obleku kartu k tomuto křídlu. Pak vylezte po palisádě zpět nahoru. Otevřete si dveře. Dejte pozor na člena ochranky, který si sem chodí zakouřit. Vevnitř se vydejte prvnímy dveřmi nalevo. Tam si dejte pozor na další členy ochranky, je tu chvíle kdy koukají všichni jinam než na dveře. Volný převlek je v místnosti nalevo.
- Převlek za dělníka:
1. V Jižním křídle v horním patře.
2. Poté co zabijete Parchezziho, ale jenom pokud stráž nenašla tělo na jednom ze záchodů, můžete použít jeho převlek.
- Převlek za administrativního pracovníka:
Je otázkou zda se k něčemu bude hodit. Jestliže ano, pak zkuste jeden ze záchodů v přízemí Západního křídla.

Propašování zbraně:
1. V kufříku dámy. (viz.video)
2. Na začátku jděte od vchodu doprava až najdete bednu na zbraně. Naházejte za bránu cokoli co budete v domě potřebovat. Své věci najdete v kanceláři stráže.
3. Záchod nalevo od vstupu. Pokud získáte převlek za člena ochranky, nebo člena námořní pěchoty můžete si věci vyzvednout a projít detektorem bez potíží.

Daniel Morris
Pokud vám nevyhovovuje návod z videa, můžete Morrise zabít v jeho pracovně. V místnosti na stejném patře je box na mrtvoly a Morris, snad náhodou, chodí okolo právě do kanceláře. Dostat se tam je poněkud obtížné, protože venku hlídá stráž a místnosti jsou zamčené.

Mark Parchezzi III.
Až začne Parchezzi utíkat, dejte mu náskok. Jakmile ho doběhnete začne po vás střílet a pak i po vás začnou střílet členové ochranky. Na střeše se k němu nepřibližujte, na ventilacích jsou bomby.

Samozřejmě, můžete kombinovat více...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama