Desatero sebevraha

4. února 2012 v 9:38 | Lord of Forest |  Filozofické věci

Desatero sebevraha

1. 100% Jistoty
Pokud nejste na 100% rozhodnutí a máte pochybnosti, nedělejte to. Jinak se může stát, že vám na poslední chvíli ucukne ruka a zbytečně se zmrzačíte. Amatéři! Nekažte pověst těm co to zvládli na první pokus...

2. Neobtěžovat!
Nikdy svojí sebevraždou neobtěžujte ostatní. Mají své starosti a vaše sebevražda je nezajímá. Najděte si klidné místo bez lidí. Rozhodně do své sebevraždy nezatahujte ostatní. Ať už skokem pod nějaké auto, či jiný prostředek, veřejným upálením nebo slovy "Když já, tak ty taky".

3. Myslet a uklízet...
Zamyslete se nad obyčejnými následky. Pohřby jsou dneska strašně drahé a lidé na ně šetří prakticky celý život. Pokud nemáte dost peněz jděte od toho nebo počkejte. A ukliďte po sobě. Vše staré vyřiďte, ať po vás zůstane čistý stůl!

4. Exitus!
Smrt je definitivní. Zapomeňte na sladké řeči o nebi, ráji, světla na konci tunelu, Elysejských polích, Valhale atd.. Jakmile umřete je konec. Nic dál!

5. Příprava nadevše...
Pokud plánujete nějaký způsob smrti, všechno pečlivě uvažte. Pokud potřebujete nějaké pomůcky (benzin, pistol, prášky atd.), zajistěte si vše předem a zjistěte i případné vedlejší účinky. Vyhnete se tak zbytečným omylům, nevydařeným pokusům a sebezmrzačení atd...

6. Největší amatérismus!!!!
Nikdy! Nikdy! Nikdy! Nezkoušejte smrt tím, že si podřežete žíly (nejčastěji žiletkou či nožem). Tohle dělají jen ty největší ubožáci. Hovada co neví o co jim jde. A to vy nechcete být, nebo ano? Pokud si vrazíte do krku nůž, žádný problém. Harakiri? Výborně. Jakmile začnete myslet na žíly jste jen ubožáci, jste horší než hnůj na podlaze chléva...

7. Vhodný čas
Nikdy a stále. Času na smrt máte dost, prakticky celý život. Tak nikam nespěchejte. Vždycky to můžete odložit a vždycky to můžete ukončit. Jen amatéři spěchají za smrtí. Stanovte si lhůtu 30 dní a pak se zabijte. Pokud na to nemáte na konci 0 dne pak to odložte a stanovte další 30.

8. Myšlenka sebevraha.
Žádné dopisy na rozloučenou ani lístky, videa, obrázky. Na to jste měli celý život vyjádřit své myšlenky a nechat tu něco budoucím generacím. Nemyslete si, že pravda napsaná na kusu papíru od sebevraha někoho přesvědčí nebo něco změní. Na to máte život, nikoli smrt.

9. Blbý důvod, taky důvod?
Láska a bolest není důvodem k tomu abyste se zabili. K čertu na světě je 7 Miliard lidí. Někdo mezi nimi bude ten pravý jen to chce hledat. Bolest možná odezní, ale spíš ne. Mějte na paměti sejde očí, sejde z mysli!

10. Poslední důvod.
Nedělejte to! Pokud nemáte jediný důvod proč žít tak jeden je tu vždy. Jste naživu. Každý den umírá spoustu lidí a jen ti jež se nějak "proslavili" mají tu výhodu, že to o nich každý ví nebo alespoň většina. Jsou tu miliony o kterých nikdo neví. Připomínat jejich jména to je důvod proč žít. Tvořte! Cokoli. Básně, obrazy, knihy, písničky - cokoli co vás napadne. Vy žijete, máte tak příležitost je připomenout. A ne jenom obecně - jednoho po druhém...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama